Majitelé Androidů už mohou Bankonauta používat přímo v nové aplikaci.

Pro majitele telefonu se systémem Android od verze 4.4 a vyšší máme dobrou zprávu.

Dokončili jsme nativní mobilní aplikaci nástroje na evidenci a správu cashflow, Bankonaut Flow. Jako první vyšla pro Androidy. Jednak je jich mezi uživateli víc a zároveň dotáhnout ji až do Google play bylo rychlejší než iOS verzi do App store. Každopádně pokud máš iPhone, i na iOS verzi se můžeš brzy těšit.

Kdo ještě neví, o co jde, provozujeme aplikaci na správu financí se zaměřením na tvé zůstatky do budoucích dní, týdnů, měsíců a let. Aplikace den po dni ukazuje, kolik bude v budoucnu na účtě, v kase, ve fondu, kryptopeněžence, nebo čemkoliv, co eviduješ. Stačí zadat své odhady budoucích transakcí a zpřesňovat ty aktuální. Díky aplikaci budeš vědět, kolik můžeš utratit, aby i nadále bylo na nejbližší platby a zároveň jsi neseděl na penězích, které bys do té doby byl schopen zhodnotit. Nově budeš mít data i v terénu, což se hodí třeba při klasickém přemýšlení u bankomatu, kolik si vybrat.

Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Appku najdeš na Google play pod názvem "Bankonaut Flow".

Pro ostatní uživatele, kteří používají například primárně iPad jen připomeneme, že i samotná webová aplikace je plně responzivní a použitelná přímo v prohlížeči.

 

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *