Bankonaut představuje aplikaci pro iPhone

Od dnešního dne mají uživatelé Bankonauta vedle aplikace pro Android také k dispozici aplikaci pro iOS.

Jestli máte iPhone, tak jste možná stejně jako já čekali na možnost mít Bankonaut stále u sebe. Je to pochopitelně praktické pro zápis transakcí. To je asi první, co člověka napadne. Bankonaut je ale trochu jiný než ostatní aplikace na správu financí. Dává větší důraz na předpověď vašeho cashflow do budoucna.

Minulost je pro nás trochu vedlejší. Díky cashflow přehledu přesně víte, jak na tom jste a díky aplikaci v mobilu to budete vědět takzvaně v terénu.

Často dávám za příklad situaci, kdy stojíte před bankomatem. Přemýšlíte, kolik si vybrat. Bohužel se většina lidí řídí zůstatkem na účtu, pokud si vybírá větší částku. Reálně by ale měli do svých úvah zakomponovat mnohem víc čísel. Třeba případné pravidelné platby, u kterých nevíte, jestli už odešly, nebo ještě ne. Dále třeba velké nárazové příjmy a výdaje v průběhu roku. Těmi může být třeba 13. plat nebo Vánoce.

U toho bankomatu musíte počítat s jednou dvanáctinou každé nárazové transakce, která je jednou ročně. Podnikatelé by například měli na účtu nechat každý měsíc část na daně v březnu. To všechno jsou čísla, která člověk z hlavy u bankomatu nespočítá.

Bankonaut iOS aplikace

Já třeba bankonauta nepoužívám na každou drobnost. Jednou za čas stav aktualizuju podle stavů na účtech. Důležitější než kategorizace minulosti pro mě totiž je právě ten cashflow přehled. Dává mi informaci, kterou si z hlavy nespočítám. Po dnešním dni Bankonaut tuhle informaci o vašem cashflow poskytne i vlastníkům iPhonů. Děkujeme za stažení, děkujeme za zpětnou vazbu a budeme rádi, když nám v App storu napíšete nějakou hezkou recenzi.

Přímý odkaz na appku v App Store.

Odkaz na appku pro Android.

Bankonaut pro iPhone Bankonaut pro Android

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *