Bankonaut ti zaplatí provizi za doporučení nových zákazníků aplikace Flow

Vize bankonauta je dlouhodobě zlepšovat stav českých peněženek. Základní nástroj, kterým chceme tuto vizi naplňovat, je aplikace na správu cashflow Bankonaut Flow. To není nic nového. Nové je, že jsme ve spolupráci s affiliate sítí eHUB spustili provizní program, do kterého se můžeš zapojit hned teď. Pokud nám chceš pomoct a doporučíš naší aplikaci, která pomáhá lidem s cashflow, zaplatíme ti provizi z každé platby zákazníka.

Affiliate marketingem se u nás řada lidí živí na plný úvazek. Aby ses mohl/a stát jedním z nich a aby i ti současní matadoři měli motivaci dlouhodobě propagovat právě Bankonauta, rozhodli jsme se vyplácet provize z každé platby zákazníka aplikace Bankonaut Flow DOŽIVOTNĚ. Jinými slovy, dokud si bude nějaký zákazník, kterého přivedeš, platit premium účet, budeš dostávat provizi z každé jeho platby (měsíční nebo roční).

Věříme, že kdo si naší aplikaci zamiluje natolik, že vyzkouší premium verzi, ten už nebude chtít odejít. Součástí jsou totiž opakované transakce, které předvyplní kalendář transakcí neomezeně dlouho do budoucna. Bankonaut z nich spočítá zůstatky a ukáže jejich cenný přehled na pár kliknutí. Z takového pohodlí se těžko vrací k ručnímu vkládání stejných transakcí.

Díky tomu si můžeš propagací vybudovat zákaznický kmen podobně jako třeba pojišťovna a postavit si tak pasivní příjem.

Provizní program najdeš v affiliate síti eHUB, takže pokud ještě nemáš účet:

>> tady je registrace <<

Následně stačí kliknout na kampaně, vybrat si Bankonaut a sdílet vygenerovaný textový odkaz, nebo umístit jeden z bannerů na svůj web.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *