V článcích doporučujeme zejména konkrétní chování, ale někdy také nejrůznější produkty a služby, které dokáží pomáhat tloustnutí tvé peněženky. Pokud se ti nechce všechny články pročítat, tady je seznam nejlepších doporučení produktů a služeb s dobrým vlivem na tvou peněženku:


Správa a evidence cashflow

Bankonaut Flow - Česká aplikace na správu a evidenci cashflow, která umožňuje plánovat do budoucnosti. Na základě vložení očekávaných a opakovaných transakcí umí zobrazit zůstatek den po dni do budoucna jako v kalendáři. Díky tomu lze řídit své finance s velkým předstihem.

Kryptoměny

CoinMate - Česká Bitcoinová burza/směnárna. Lze tu koupit a prodat Bitcoiny a obchodovat s nimi vůči CZK a EUR. Jde o jedinou burzu, kde lze obchodovat vůči české koruně.

Má malý počet uživatelů, takže kurz reaguje na světový trh pomaleji. To dává obrovskou příležitost vidět do budoucnosti a znát pohyb předem... Někdy je rozdíl ceny Bitcoinu oproti třeba světovému CoinBase i 5.000,-Kč/BTC a rozdíl trvá často i mnoho hodin. Především v noci, kdy Češi spí. Toho se dá krásně využívat, alespoň do doby, než bude uživatelů víc a rozdíly budou trvat už jen vteřiny.

BitFinex - Jedna z nejpoužívanějších kryptoměnovýcz burz, mají mobilní aplikaci, lze obchodovat na páku i pár USD/BTC.

CoinBase - Online peněženka Bitcoinů, Litecoinů a Etherea. Top investoři, důvěryhodná firma, kryptoměny lze koupit okamžitě kartou. Provozují i světoznámou burzu GDAX, platební bránu na tvůj web, pokud chceš příjmat kryptoměny a donedávna pro ně pracoval i tvůrce Litecoinu.


Affiliate marketing

EHUB - Dle mého názoru technicky nejvyspělejší affiliate síť u nás. Působí od roku 2010 a nabízí vyšší desítky vybraných kampaní inzerentů, které lze propagovat a získat tak provizi. K dispozici jsou veškeré propagační materiály, API formuláře, rychlé výplaty atd. Stačí se zaregistrovat, vygenerovat si propagační materiály, vložit je na svůj web a začít web propagovat.

Ebook Affilák - O affiliate marketingu jsem napsal knížku, ta dnes už nebude tak aktuální, jako v době psaní, ale i tak slouží jako dobrý zdroj informací pro všechny, kdo se chce affiliate marketingem živit na plný úvazek.

Fórum Affiláci - Diskuzní fórum o affiliate marketingu. Stovky témat, stovky diskutujících.


Vlastní byznys

Shary Go - P2P portál na zprostředkování půjčování čehokoliv. Zatím jen shání a verifikují zákazníky, do budoucna zajistí i vyzvednutí půjčených věcí, pojištění a další.

WordPress - Nejpoužívanější a nejvšestranější CMS systém, díky kterému snadno vytvoříš vlastní web, magazín, blog, eshop, prodejní landing page a další stránky.

Webnode - Jednoduchá služba na naklikání vlastního webu bez technických znalostí.


Bydlení a nemovitosti

ByteCheck - Služba inspekce nemovitostí. Ušetří obrovské peníze při koupi nemovitosti tím, že profesionálně kontrolují stav a nacení případné opravy. Díky tomu můžeš využít nárok na opravu nebo vyžadovat slevu prodejní ceny.

Ideální nájemce - Služba, která sežene nájemce, stará se o provozní záležitosti a garantuje obsazenost včetně definovaného příjmu.

Cestování

CestujLevně - Cestovatelský portál o levném cestování a cestování na vlastní pěst bez cestovek. Informuje o levných letenkách a zájezdech.

Travel Bible - Vyčerpávající kniha o úsporném cestování a všech jeho praktických aspektech, jako například telefonování a internet.


Nákupy

Tipli - Nejštědřejší cashback portál, který ti vrací část peněz z tvých nákupů.


Finanční produkty

Revolut - V kombinaci se službou Bitwala jde momentálně o nejlevnější způsob, jak v ČR platit kryptoměnou kdekoliv, kde berou platební karty. Přečti si detailní návod.

Mobi - Další služba na platby Bitcoinem všude, kde berou VISA kartu. Bitcoin umí konvertovat spolu s desítkami světových měn včetně zlata a stříbra za poměrně drahý 3% poplatek.


Čas

QNAP - Značka NAS serverů. Podobné úložiště v kombinaci se službou IFTTT dokáže zautomatizovat formou úloh spoustu běžných činností s tvými soubory, statusy na sociálních sítích, chytrou domácností a nekonečně dalších možností.


Vzdělávání

VímVíc - V minulosti vzdělávací, dnes spíš pracovní portál. Ve své databázi má nespočet kvalitních, placených online kurzů, díky kterým se můžeš posunout v oblasti, která tě zajímá.