Jak si majitelé webů mohou vydělat bitcoin cash

Díky kryptoměnám je monetizace online obsahu v dnešní době zase o něco jednodušší. Jednou z možností je využití pluginu WordPressu s názvem CashTippr. Tento nástroj není novinkou a podporuje pouze kryptoměnu bitcoin cash, ale zdá se, že se mu dostává pozitivní pozornosti.

Hlavním účelem pluginu CashTippr je umožnit vlastníkům webových stránek, aby si vytvořili pasivní zdroj příjmů a získávali výdělek v měně bitcoin cash. Po nové aktualizaci se CashTippr stal více všestranným, pokud jde o vydělávání peněz. Vlastníci webů postavených na redakčním systému WordPress, kteří si tento plugin nainstalují, mohou získávat platby od uživatelů stránek, kteří na webu zveřejní obsah na časové ose Twitteru. Jde tak vlastně o jinou formu placené reklamy. Vzhledem k snadnosti instalace tohoto pluginu je jen otázkou času, než bude používán více weby.

Plugin nabízí vlastníkům webů několik možností přizpůsobení. To jim umožní vyhnout se nechtěnému obsahu, který by někteří uživatelé mohli na webu publikovat. Nový CashTippr nabízí hned několik řešení, jak takovému obsahu zabránit. Uživatelé Twitteru se mohou rozhodnout pro vyloučení určitých slov, výrazů, hashtagů či dokonce domén.

Řešení jako je CashTippr mohou v následujících měsících pomoci vylepšit celkové přijetí měny bitcoin cash. Ačkoli se tato měna nemůže pyšnit úplně bezúhonnou pověstí, přesto jde o kryptoměnu, která nemůže být jednoduše přehlížena. A vytváření takovýchto toků příjmů napojených na kryptoměny je příznakem toho, jakým směrem se kryptoprůmysl bude dál vyvíjet a růst.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *