Nominujte své favority na ceny Malta Blockchain Summitu

Během roku se Malta stala jednou z hlavních jurisdikcí pro blockchain, čímž si vysloužila přezdívku „blockchainový ostrov“. Malta Blockchain Summit zrcadlí současný zájem o kryptoměny a je již prakticky vyprodán, kdy se očekává účast okolo 5000 kryptonadšenců. V předvečer summitu proběhne dojde na ceremonii s udílením cen společně s charitativní večeří, kterou bude organizovat Malta Blockchain Summit a jako čestný host se jí účastní také maltská prezidentka. Nyní je možné na ceny summitu nominovat kandidáty.

Malta si v poslední době vysloužila přezdívku „blockchainový ostrov“. Tomu pomohlo i to, že se stala první jurisdikcí na světě, která přijala komplexní regulaci k technologii blockchainu a přilákala dvě největší světové kryptoburzy, Binance a OKEx. Na Maltě by navíc mohla brzy začít fungovat první decentralizovaná banka, Founders Bank. Masivní rozsah Malta Blockchain Summitu, který se bude konat první dva dny v listopadu v hotelu InterContinental, pouze reflektuje rychlý vývoj těchto událostí. V rámci summitu proběhnou čtyři konference, budou k dispozici vystavovatelské prostory, dvoudenní hackathon, eklektická ICO výstava a zakončí jej kryptoplavba.

Nyní je možné také nominovat kandidáty na ceny Malta Blockchain Summitu. Ty se udílejí v kategoriích právnická firma roku, ICO roku, kryptoburza roku, affiliate roku, investor roku a další. Celkem bylo vyhlášeno 11 různých kategorií. Nominace budou vyhodnoceny šesti experty na blockchain, kteří budou vybírat ze seznamu kandidátů, kteří prošli předvýběrem. V každé kategorii pak budou vybráni tři finalisté. O vítězích jednotlivých kategorií pak bude rozhodnuto panelem 32 osobností kryptosvěta.

Udílení cen je spojeno také s charitativní večeří. Tu bude hostit Eric Benz, výkonný ředitel v Cryptopay a maltská prezidentka Marie-Louise Coleiro Preca se jí účastní jako čestný host. Tato událost je organizovaná nadací BiG a výtěžek má připadnout maltskému Community Chest Fund, který pomáhá řešit zdravotní problémy lidí v nouzi, a také Kilimanjaro Challenge 12, která má za cíl pomoci vybraným komunitám v Etiopii.

Nominace je možné registrovat zde

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *